Program Doma kulture Studentski grad za mesec oktobar

Mesec oktobar u DKSG.

0

OKTOBAR 2020

Dom kulture „Studentski grad“

3.10. SUBOTA
18.00, Markove klupice

MUZIČKI PROGRAM
FILHARMONIJA MLADIH

subota i nedelja, 3. i 4. oktobar
od 12.00 do 12.00
Galerija DKSG

LIKOVNI PROGRAM
I ove godine crtamo stripove.

24 SATA CRTANJA STRIPOVA pod radnim nazivom „24 sata studentskog života u stripu“ u Domu kulture Studentski grad DRUGI PUT

5.10. PONEDELJAK
20.00, Letnja scena/Velika sala DKSG

POZORIŠNI PROGRAM
Kako Vam Drago

Alan Ejkborn

UPOZNAJ MOG TATU*

Komedija

Igraju: Andrej Šepetkovski, Dragana Dabović, Andrija Daničić, Katarina Gojković

Režija: Staša Koprivica


6.10. UTORAK
19.00, Amfiteatar

MIĆUNOV ĆOŠAK

THE BYRDS, ŠEZDESETE GODINE

7.10. SREDA
18.00, Biblioteka, Elektronska čitaonica


BIBLIOTEKA

PRETRAŽIVANJE I EVALUACIJA INFORMACIJA

Predavač: Obrad Vučkovac

Zbog ograničenog broja mesta potrebna je rezervacija mesta za predavanje na mejl: biblioteka@dksg.rs

8. 10. ČETVRTAK
19.00, Amfiteatar

KNJIŽEVNI PROGRAM

Promocija knjige MILANA MILIČIĆA

BITKA ZA EVROPU (Dom kulture Studentski grad, 2020)

Učestvuju Đorđe Milosavljević i autor

10.10. SUBOTA
10. oktobar, 20.00, Letnja scena DKSG

MUZIČKI PROGRAM

OPERA U TVOM KRAJU

(HOR I ORKESTAR NARODNOG POZORIŠTA IZ BEOGRADA)


12.10. PONEDELJAK
12 – 31. oktobar, Hol Biblioteke

BIBLIOTEKA

IZLOŽBA KNJIGA

BRANKO RADIČEVIĆ

Autor izložbe: Jelena Đokić

13.10. UTORAK
20.00, Markove klupice

MUZIČKI PROGRAM
DINAMIKA MUSIC

14.10. SREDA
20.00, Scena DKSG 

POZORIŠNI PROGRAM

BRAK U STVARI LJUBAV*

Kabare

Igraju: Vladan Savić, Kristina Savić

Režija: Vladan Savić

14. 10. SREDA
18.00, Biblioteka, Elektronska čitaonica

BIBLIOTEKA

BEZBEDNOST NA INTERNETU

Predavač: Aleksandar Kostadinović

Zbog ograničenog broja mesta potrebna je rezervacija mesta za predavanje na mejl: biblioteka@dksg.rs

15.10. ČETVRTAK
19.00, Amfiteatar

KNJIŽEVNOST

Promocija knjige DRAGANA STOJANOVIĆA

TAMNA PUČINA (Dom kulture Studentski grad, 2020)

Učestvuju: Aleksandar Jovanović, Mladen Vesković i autor

15. 10. ČETVRTAK
19.00, Velika Galerija

LIKOVNI PROGRAM

TRANSAKCIONA ANALIZA – Sanja Dević i Jefimija Kocić

16. 10. PETAK
20.00, Markove klupice

MUZIČKI PROGRAM

KRILAT I BEO

17.10. SUBOTA I 19.10. PONEDELJAK
Velika sala, 19.00

FILMSKI PROGRAM

PANORAMA

TELO HRISTOVO

Režija: Jan Komasa

Uloge: Bartoš Bilenia, Eliza Ricenbel

Poljska, 115′

20.10. UTORAK –25.10. NEDELJA

AKADEMSKI KINO KLUB

FESTIVAL BALKANIMA

22.10. ČETVRTAK
Galerija, 19.00

LIKOVNI PROGRAM

PROGRES – Sofija Vujić, Iz ciklusa „Prva samostalna izložba“


26.10. PONEDELJAK
19.00, Amfiteatar

KNJIŽEVNI PROGRAM

Gost urednik – Vladimir Tabašević

EMA BOVARI I KARMELA SOPRANO

Ciklus nepredvidljivih predavanja

27.10. UTORAK
19.00, Amfiteatar

MUZIČKI PROGRAM

THE BYRDS I KANTRI ROK

29.10. ČETVRTAK
20.00, Scena DKSG

POZORIŠNI PROGRAM

Beogradsko dramsko pozorište

Vasilij Sigare

PLASTELIN*

Igraju: Aleksandar Jovanović, Jana Milosavljević, Maja Ranđić, Aleksandar Vučković, Ljubomir Bulajić

Režija: Marko Torlaković

30. 10. PETAK I 31.10 SUBOTA
Velika sala, 19

FILMSKI PROGRAM

O BESKONAČNOSTI

Režija: Roj Anderson

Uloge: Bernt Bremius, Anja Broms

Švedska, 2019, 78′

Komentari
Ucitavanje...

Ovaj sajt koristi kolačiće da bi unapredio doživljaj. Predpostavljamo da je ovo u redu za Vas, ali se možete odjaviti ukoliko želite. Prihvatam Pročitaj više

Politika Privatnosti